Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/126980/virtual/www/domains/studiobreclav.cz/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4867
Depilace cukrovou pastou | Kosmetické studio Břeclav

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou je nejjemnější dostupný způsob depilace. Je čistě přírodní, bez použití chemikálií. Šetrnou cestou zbaví tělo nežádoucího ochlupení až na několik týdnů. Depilační cukrová pasta odstraňuje pouze chloupky a odumřelé pleťové buňky. Živé kožní buňky nestrhává, tím je minimalizováno riziko vzniku zarudlých zanícených pupínku. Chloupky se odstraňují tak, že se cukrová pasta natře na pokožku a poté vmasíruje do chloupků. Strhnutím cukrové pasty ve směru růstu, a ne oproti směru růstu jako při depilaci voskem, se chloupky vytrhávají i s vlasovým kořínkem a ulpívají v cukrové pastě.

Výhody depilace cukrovou pastou:

Cukrová pasta se nelepí k pokožce a netrhá ji – menší bolestivost a menší zarudnutí.

Chloupky se mohou odstraňovat ve směru jejich přirozeného růstu. Nedochází tak k jejich lámání či poškození, a tím zarůstání.

Při opakovaných procedurách dojde k výraznému zeslábnutí a zřídnutí nových chloupků, což téměř odstraní bolestivost zákroku i podráždění pokožky.

PRAKTICKÉ INFORMACE:

  • Ideální délka chloupků pro depilaci je 0,3 až 0,5cm (tzn. asi 10-12 dní předem neholit)
  • Pokud jsou chloupky delší než 1cm, nanášení pasty na dlouhé chloupky nepříjemně tahá, doporučujeme je zastřihnout na požadovanou délku.

Ceník depilace cukrovou pastou

Depilace zahrnuje:

Čištění partií, dezinfekce, depilační zásyp, cukrovou pastu, depilační proužky, omytí partií a krém na péči po depilaci a proti zarudnutí.