Kosmetika SynCare patří mezi oblíbenou profesionální českou kosmetiku, určenou pro kosmetické salóny, lékárny a lékaře.

Můžete si tedy být jistí, že jde o kvalitní dermokosmetiku, kterou ocení nejen zkušené kosmetičky, ale i běžný uživatel.

Tato kosmetika přikládá největší důraz na respektování každého typu pleti. Až 95% výrobků je zcela bez parfemace. 27 výrobků v roce 2014 získalo certifikát přírodní kosmetiky CPK nebo CPK BIO. Bonusem jsou u této kosmetiky i praktické a hygienické dávkovače. SynCare představuje komplexní péči pro tělo, obličej, vlasy a celkové zdraví rozdělenou na dermo-kosmetiku, medicinální, tělovou, sluneční, nechybí také doplňky stravy.

Dermokosmetická péče

SynCare nabízí v této oblasti široký sortiment výrobků pro profesionální salonní ošetření i následnou domácí péči. Oba druhy přípravků se vzájemně doplňují.

Mediciální péče

Existuje mnoho stavů pokožky, jež vyžadují hranici mezi klasickým ošetřením a léčbou. Patří sem různé lokální změny barvy kůže, hyperpigmentace, akné, tvorba koloidních jizev, rozšířené cévky a pokožka se sklonem k nadměrnému rohovatění.

Péče o tělo

Dermokosmetika SynCare disponuje komplexní péčí o pokožku celého těla. Lékaři Centra estetické dermatologie SynCare podotýkají, že profesionální kosmetická péče nespočívá pouze v ošetření pleti, ale rovněž v poradenství ohledně péče o pokožku celého těla. V této řadě najdete péči o chodidla, vlasy či pokožku rukou.

Sluneční kosmetika

Ať už navštěvujete solárium či se rádi opalujete, všude dermatologové upozorňují na rizika spjata s nadměrným opalováním. Proto je vhodná nejen ochrana, ale i prevence. K tomuto slouží speciální přípravky s UV ochranou, které jsou vodě odolné.

Doplňky stravy

Doplňky stravy – NUTRACEUTIKA jsou nejrychleji rozvíjejícím se typem zboží o které je velký zájem. Primárním účelem je podpořit normální vývoj vlasů, nehtů a kůže. Vnitřní výživa hraje v tomto případě značnou roli. Bohužel lidské tělo si není schopno vzít z běžné stravy vše, co potřebuje. Z tohoto důvodu SynCare vyvinulo řadu doplňků cílené právě na zdraví a tudíž i krásu pokožky včetně vlasů a nehtů.

27 výrobků v roce 2014 získalo certifikát přírodní kosmetiky CPK nebo CPK BIO.