Ošetření pleti laserem v kosmetickém salónu je dnes úplně na jiné úrovni, než tomu bylo v minulosti. Některé odborné termíny mohou klientky mást, ale můžete si být jisté, že nic děsivého na vás nečeká.

Kosmetické studio Břeclav vám pomůže nejen řešit problémy s pletí, ale i brzdit stárnutí pokožky. Mimo jiné načerpáte novou energii a odpočinete si v rukou zkušených profesionálů. 

Dnes si vysvětlíme pojem LASER THERAPY. Laicky by se tato procedura dala nazvat „omlazení pokožky“. Pravděpodobně nám dáte za pravdu, že tento termín zní slibněji. Vždyť která žena by si nepřála mít hezkou a mladistvě vyhlížející pokožku. Pravděpodobně jen ta mladá. Tuto metodu lze bez nadsázky nazvat největším pokrokem v péči o pleť za poslední léta. Jedná se o program, jež přinese razantní změny, při zachování neinvazivní metody. Doprovodné projevy, jako může být zčervenání pokožky, brzy odezní.

Nabízené metody ošetření pleti laserem

Protože se člověk od člověka liší nejen pohlavím, ale i věkem, strukturou pleti, lze vybírat mezi různými programy. Navíc se i péče o pokožku liší ročním obdobím a partií obličeje. Jinou péči vyžaduje například oční okolí či okolí rtů a zbytek tváře. Zvolit lze mezi:

Jak funguje ošetření laserem?

Většina žen, jež má kusé informace si tuto metodu představuje jako nějakého „strašáka“, který nepřirozeným způsobem zasahuje do přirozeného procesu stárnutí pleti. Ovšem to, co je považováno za přirozené stárnutí dávno neplatí. Znečištěné ovzduší, chemie v potravinách, nekvalitní kosmetické přípravky, nedostatečný pitný režim, stres, málo živin a mnoho dalších negativních faktorů způsobuje „předčasné stárnutí pokožky“. My se snažíme pouze o to, aby každá žena vypadala pokud možno, co nejdéle dobře. Vypadat a cítit se skvěle se podepíše i na psychickém stavu.

Laser je v podstatě světlo, jež má specifické vlastnosti se zásadním významem pro živé buňky. Lidská buňka není schopná tak, jako to umí rostliny, zpracovat denní světlo. Ale zato velmi dobře zvládne zužitkovat světlo vycházející z laseru. Díky tomu povzbuzuje energetický metabolismus buňky a napomáhá rychlejší regeneraci a hojení ran. Světelná energie pohlcovaná tkání, kudy proniká, vyvolává fotochemické změny. Laserový paprsek se štěpí do více tenkých a pokožka je tak ošetřena v mikro-bodech, jen na povrchu. Hluboké vrstvy zůstávají na rozdíl od chemických procedur nedotčeny a hojení tudíž probíhá rychleji a snadněji.

S nulovým rizikem se díky laseru dosahuje maximálního efektu, při ošetření vhodném pro všechny věkové kategorie.