Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/126980/virtual/www/domains/studiobreclav.cz/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4867
Manikúra a péče o přírodní nehty | Kosmetické studio Břeclav

Manikúra a péče o nehty

Nabízíme několik metod úprav přírodních nehtů:

Klasická manikúra

Gelový lak

Výživný zábal

Klasická manikúra

Přírodní nehty ošetříme. Upravíme, případně odstraníme kůžičku okolo nehtů, nehty upravíme do ideálního tvaru a aplikujeme výživné látky do nehtů. Po případném lakování aplikujeme výživný olej a hydratační krém na ruce. Zákaznice mají na výběr výživné lakování, lakování lakem na nehty (mohou si přinést i svůj), nebo lakování gelovým lakem.

Gelový lak

Má výhodu rychlého vytvrzení v UV lampě a tím pádem odpadávají obavy z poškrábání laku po odchodu ze salonu. Gelový lak na nehtech má rovněž delší životnost a vydrží na přírodních nehtech zhruba 10 – 14 dnů.

Výživný zábal

Výživný zábal je vhodný pro regeneraci, hydrataci a výživu pokožky na rukou. Je proveden peeling, vmasírováno výživné sérum a aplikována hydratační maska na ruce. Celá procedura trvá zhruba 30 minut. Doporučujeme provádět několikrát do roka.

Ceník manikúry